М.Саакашвілі назвав "Лінією Коломойського" захист Дніпропетровсього регіону

Ігор Коломойський в Дніпропетровській області реально створив те, що можна назвати «лінією Коломойського», яка проходить кількома регіонами та стримує подальше поширення «колорадської чуми». Таку думку висловив третій Президент Грузії Михайло Саакашвілі під час свого візиту до Дніпропетровщини, передає прес-службу облдержадміністрації.

«Організм української держави ослаб, колорадська чума поширювалася як вогонь – у Криму, в Донецьку, Луганську, на жаль, перші ознаки були в Одесі. Дніпропетровщина зупинила це у себе, поширила цей імунітет на Запоріжжя. Ці області – це захист Києва та української державності. Там де немає сили, організованої державою, там є трагедії, там є війна»,— зазначив М.Саакашвілі.

Він відзначив вагомий патріотизм жителів Дніпропетровщини та наголосив, що досвід патріотичного виборювання спокою на рідній землі необхідно поширити на всю Україну.

«…Те, що тут в Дніпрі відчувається: патріотичний дух, українські прапори на вулицях, загальний патріотичний підйом, настрій, я не бачив у багатьох місцях, але тут це є»,— зазначив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!