«Опозиційному блоку» пропонували три комітети — Луценко

«Опозиційний блок» мав пропозицію очолити три парламентські комітети, але відмовився це зробити.

Про це на брифінгу заявив голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми пішли їм («Опозиційному блоку» — Ред.) назустріч, запропонували три комітети, але вони хочуть не просто три комітети, а саме ті, які вони хочуть»,— сказав Луценко.

За його словами, розподіл комітетів між фракціями відбувався за пропорційним принципом, відповідно до якого «Опозиційному блоку» дійсно належало три комітети. Так, Луценко наголосив, що опозиціонерам пропонували Регламентний комітет, Комітет з питань міжнаціональних відносин та комісію з питань контролю за приватизацією.

Водночас Луценко наголосив, що представники «Опозиційного блоку» відмовились від наданих їм пропозицій та поставили вимогу про керівництво в Регламентному комітеті, Комітеті з питань свободи слова та прав людини.

Він підкреслив, що коаліція не змогла прийняти такі вимоги, оскільки саме народні депутати, які входять до «Опозиційного блоку», причетні до нівелювання свободою слова та правами людини в Україні.

Крім того, Луценко також зазначив, що робочою групою з підготовки постанови про керівництво парламентських комітетів були зняті з посади голів, заступників та перших заступників всі ті особи, які голосували за закони 16 січня, однак, їх не вдалося зняти з посад секретарів та інших комітетських посад.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!