Мінінформ пропонують «поставити на паузу»

Питання про створення Міністерства інформаційної політики слід «поставити на паузу».

Таку пропозицію висловила народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Світлана Заліщук на круглому столі в Українському кризовому медіа-центрі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Пропоную „поставити на паузу“ цей процес, переконана, що ми домовимося з Премʼєр-міністром, ми поговоримо про стратегію, яким чином можемо відповісти на інформаційну війну, що потребує посилення ролі держави»,— сказала Заліщук.

Запропонований інструмент протистояння в інформаційній війні, за словами депутата, є неадекватним, оскільки «немає розуміння, що це те саме міністерство, яке бореться у війні з Росією, натомість створюється мегагігант, який загарбав собі всі функції регулювання інформаційної політики, починаючи від реєстрації, створення стандартів».

На думку Заліщук, наданий проект положення про міністерство суперечить міжнародним рекомендаціям щодо розвитку інформаційної галузі, а також логіці утвердження і розвитку свободи слова.

Вона також вказала на гостру необхідність скорочення державних видатків у наступному році, відтак за цих умов створення нового відомства не є доцільним і можливим.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!