Створення мінінформації суперечить ідеям, навколо яких утворилася коаліція – нардеп

Пропозиція щодо створення міністерства інформації прозвучала без узгодження усієї коаліцєю, і вона суперечить ідеям, навколо яких утворилася коаліція. Про це сьогодні в ефірі “5 Каналу” сказав народний депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв.

Він зазначив, що без узгодження з коаліцією Президент запропонував “Блоку Петра Порошенка” призначити Юрія Стеця міністром інформації.

“Створення міністерства інформації повністю суперечить ідеям, навколо яких творилася коаліція. Ми говорили, щоб зменшити присутність держави в медіа, щоб запустити суспільні медіа, щоб приватизувати державні і комунальні медіа, ліквідувати цю смішну комісію із захисту моралі”,— сказав нардеп.

Є.Соболєв зауважив, що як альтернатива такого міністерства існує Державний комітет з інформації, який має представництво в кожному регіоні, та відповідна структура в РНБО.

“Треба координувати їхню діяльність, залучити до цього незалежні медіа, які можуть робити набагато сильніший продукт, ніж держава. Ми тільки “за” це. Це теж написано в угоді — посилити інформаційну вагу та значення України”,— пояснив нардеп.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!