У штабі АТО ротація: прийшли люди з досвідом Іраку - Тимчук

У штабі антитерористичної операції проведена ротація.

Про це повідомив у четвер, 15 травня, на брифінгу координатор групи Інформаційний спротив Дмитро Тимчук, передає «ЛігаБізнесІнформ».

«Вселяє надію те, що проведена певна ротація в штабі АТО. Прийшли люди, які мають досвід того ж Іраку, це вже не кабінетні та паркетні генерали, а люди, які реально працювали в подібних ситуаціях»,— сказав він.

Тимчук зазначив, що під час діяльності українського миротворчого контингенту в Іраку було проведено три виборчих кампанії, які визнані демократичними.

За його словами, проходили вони приблизно в такій же ситуації, яка спостерігається зараз у східних регіонах України.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України рекомендувала в. о. глави держави Олександру Турчинову призначити відповідальну особу, яка керувала б антитерористичною операцією в частині координації діяльності органів сектори безпеки та оборони, що задіяні в антитерористичній операції.

Водночас Верховна Рада рекомендувала заборонити посадовим особам публічно надавати інформацію про антитерористичну операцію та коментувати хід її виконання; визначити та уповноважити на це, за поданням керівника антитерористичною операцією, спеціальну офіційну особу.

Також парламент рекомендував Турчинову забезпечити кожні 45 діб проведення ротації та звільнення мобілізованих осіб і скасувати рішення про спрямування та координацію діяльності Державної прикордонної служби через Міністерство внутрішніх справ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!