ВВС Україна оприлюднила Довгі списки літературної премії Книгароку ВВС-2018, Книга року ВВС - Есеїстика-2018 та Дитяча Книга рокуВВС-2018, яка проводиться у партнерстві з Культурною програмоюЄвропейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Про цеповідомляє з посиланням на ресурс ВВС Україна.

ЮНЕСКО починає моніторинг ситуації в окупованому Криму

Виконавча рада ЮНЕСКО офіційно оголосила про початок першої фазипрямого моніторингу ситуації в тимчасово окупованому Криму.

Національна суспільна телерадіокомпанія презентувала офіційневідео представниці України на дитячому Євробаченні ДаріниКрасновецької на пісню "Say Love", говориться у повідомленні зпосиланням на UA:Перший.

Вийшов перший трейлер вітчизняної стрічки "Пригоди S Миколая",яка стане головною новорічною історією цього року. Про цеповідомила прес-служба Державного агентства з питань кіно

Помер відомий письменник, публіцист, а також директорвидавництва "Веселка" Ярема Гоян, говориться у повідомленні зпосиланням на повідомлення друзів та близьких у соціальнихмережах.

У четвер, 27 вересня о 11:00 на бульварі Тараса Шевченка, біляколишнього постаменту Леніну, встановили арт-об'єкт Middle Wayрумунського скульптора Богдана Раці. Про це повідомляє прес-службаКМДА

Українські експонати стали першою іноземною експозицією в світі,для якої музей Гугун (Заборонене Місто) відкрив свої двері. Про цеповідомила прес-служба Міністерства культури України

Сьогодні в рамках 25 Book Forum у Львові відбулося представленнякнижкової новинки «Дня» – Ave. До 100-ліття Гетьманату ПавлаСкоропадського». У переповненій Дзеркальній залі Палацу Потоцькихвиступили автор ідеї видання Лариса Івшина, упорядник Ігор Сюндюковта автори статей Юрій Терещенко, Тетяна Осташко, Петро Кралюк, АннаДанильчук. 

Від Ісландії на отримання премії "Оскар" в номінації "Найкращийфільм іноземною мовою” претендуватиме стрічка, створена спільноІсландією, Францією та Україною. Про це повідомив голова "Держкіно"Пилип Іллєнко у Facebook.

"Підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівськійобласній філармонії статусу національної. Вітаю весь колективфілармонії з присвоєнням цього високого статусу", - написавПорошенко.