На Закарпатті, в Синевирській Поляні, розпочалися зйомки фільму"Захар Беркут". Про це повідомляє з посиланням на FacebookДержкіно.

Помер український поет і політик Іван Драч

Сьогодні, 19 червня, помер український політик, поет, прозаїк,драматург, критик часів радянської епохи Іван Драч. Про цеповідомив кінокритик Сергій Тримбач в Facebook.

Український фільм "IZI" отримав "Приз глядацьких симпатій" накінофестивалі Lighthouse International Film Festival у Нью-Джерсі,США. Про це повідомляє з посиланням на повідомлення Держкіно.

Британське видання Gigwise віднесло київський Atlas Weekend до39 найкращих фестивалів світу, сформувавши список не за принципомрейтингу, тобто не віддаючи переваги одним заходам перед іншими,інформує .

Журі 47-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість"визначило найкращі фільми у головних номінаціях і назвало їх 3червня.  Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.

У Львові 6 та 7 червня з 11:00 до 18:00 відбудеться кастингакторів для історичної драми “Довбуш” режисера Олеся Саніна,говориться у повідомленні з посиланням на "Гал-інфо".

Європейська кіноакадемія звернулася до громадян усього світупідтримати дії щодо визволення українського режисера, політв'язняОлега Сенцова у РФ, який оголосив безстрокове голодування. Про цейдеться у заяві, опублікованій на офіційному сайті організації.

Український письменник Андрій Любка закликав на один деньвідмовитися від їжі на знак солідарності із засудженим в РФукраїнським режисером Олегом Сенцовим.

Головну нагороду 71-го Каннського кінофестивалю отримав фільмяпонця Хірокадзу Корееда “Магазинні злодюжки”. Про це йдеться вофіційному Twitter кінофестивалю.

У п'ятницю і суботу 25 і 26 травня в Національній оперетіУкраїни відбудеться прем’єра знаменитого бродвейського мюзиклу“Скрипаль на даху”.