«Народний фронт» та «Блок Петра Порошенка» виступили за призначення А.Садового першим віце-прем’єром

Андрій Садовий

“Народний фронт” та “Блок Петра Порошенка” виступили за призначення міського голови Львова Андрія Садового на посаду першого Віце-прем’єр-міністра. Про це йдеться у спільній заяві керівництва двох фракцій.

“Для того, аби здійснити необхідні перетворення, до роботи в Уряді мають бути залучені люди, які мають відповідний досвід, бачення та авторитет, які довели спроможність здійснювати перетворення. Ми вважаємо, що всі ефективні управлінці в країні сьогодні мають долучитися до творення змін в рамках спільної роботи Кабінету Міністрів, Президента та Верховної Ради. Вважаємо, що, зокрема, для втілення децентралізації в Уряді на посаді першого Віце-прем’єр-міністра має працювати міський голова Львова, відомий фахівець в цій сфері місцевого самоврядування і якому, разом з партією об’єднання „Самопоміч“, українці висловили значну підтримку на парламентських виборах. Так само ми підтримуємо залучення провідних фахівців, в тому числі і з інших країн, для реалізації реформ в Україні. Сьогодні Україна має унікальний шанс на швидкі та якісні перетворення. Заради цього політики мають взяти на себе всю відповідальність за реалізацію прагнень народу, за реформи та подальшу долю країни”, — йдеться у заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На посади в Кабміні претендують 24 особи з відібраних двома всесвітніми рекрутинговими агентствами

Як повідомлялося, на позачергових парламентських виборах переміг «Народний фронт», набравши 22,14% голосів. За партію «Блок Петра Порошенка» проголосували 21,81% виборців, за "Обʼєднання «Самопоміч» — 10,97%, за «Опозиційний блок» — 9,43%, за Радикальну партію — 7,44% і за «Батьківщину» — 5,68%.

Раніше лідер партії «Самопоміч» заявляв, що залишається працювати на посаді міського голови Львова.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!