В місцеві бюджети можуть передати до 25% податку на доходи фізосіб – В.Гройсман

Володимир Гройсман, віце-премʼєр-міністр з регіональної політики

У місцеві бюджети може бути передано до 25% податку на прибутки фізичних осіб. Про це під час селекторної наради сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Загальний принцип ви можете побачити – збільшення долі „другої корзини“ бюджету до 30%. Мова йде про кошти, які використовуються на власні повноваження. Частина податку на прибуток фізосіб – до 25%, частина податку на прибутки підприємств – від 10% до 25%»,— сказав В.Гройсман.

Він також відзначив, що планується повністю передати на місцевий рівень екологічний та земельний податок. Водночас, віце-прем’єр відзначив, що наведені цифри не є остаточними і наразі щодо цього ведеться дискусія.

В.Гройсман також повідомив, що існує пропозиція щодо виведення обслуговування витрат «другої корзини» з держказначейства. Але це можна буде зробити тільки після стабілізації економічної ситуації.

Як повідомлялося, в.о. президента, спікер ВР О.Турчинов сказав, що принциповими напрямками реформування Конституції є розширення прав місцевого самоврядування, баланс між усіма гілками влади, розбудова незалежної судової гілки влади, забезпечення контролю суспільства за роботою влади, додавши, що ці кроки повинні забезпечити фундамент демократичних змін в Україні.

Нагадаємо, Мінрегіоном розроблено проект Плану заходів з реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Документ передбачає завершення протягом 2014 року формування оновленої законодавчої бази для реформи місцевого самоврядування.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!