Порошенко звелів Яремі підготувати Україну до «євроремонту»

Президент Петро Порошенко вимагає від прокуратури підвищення ефективності роботи у боротьбі з корупцією, розслідуванні резонансних кримінальних проваджень і злочинів проти активістів Майдану.

Про це Глава держави сказав під час зустрічі з представниками прокуратури з нагоди Дня працівника прокуратури, інформує його прес-служба.

Порошенко привітав присутніх зі святом, але водночас наголосив, що він та громадськість невдоволені діями прокуратури. «Суспільство сьогодні має серйозні претензії до Генеральної прокуратури, до місцевих прокуратур і до повільного реформування вашої структури»,— наголосив Президент.

За його словами, основними недоліками є зволікання з розслідуванням резонансних кримінальних справ, уникнення покарання високопосадовцями, неповернення вкрадених державних коштів, буття на посадах прокурорів, які заплямували себе корупційними діями.

Окремо Президент зажадав завершення розслідування трагічних подій на Майдані. Глава держави наголосив, що в цьому питанні не може бути амністії або якихось домовленостей.

«Я вимагаю підвищення ефективності дій прокуратури,— наголосив Президент.— Органи прокуратури мають знаходити жорстку оцінку фактам зловживань, перевищення влади, корупції, передусім серед державних службовців. Більшої уваги потребують проведення закупівель за державні кошти, незаконні оборудки з земельними ресурсами».

Президент також закликав удосконалити інформаційну роботу ГПУ. «Сміливо виносьте сміття з хати, перед капітальним євроремонтом очищайте наш дім від корупціонерів і злочинців. І активніше розповідайте суспільству про результати своєї роботи»,— наголосив Президент.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!