Г.Герман запропонувала проводити "круглі столи" без кандидатів у Президенти

«Круглі столи» на кшталт того, що відбувся вчора, повинні проводитися без участі кандидатів у Президенти. Таку думку сьогодні в кулуарах парламенту висловила народний депутат, член фракції Партії регіонів Ганна Герман.

“Наступні круглі столи повинні відбуватися без кандидатів у Президенти, тому що їх використовують для піару, когось запрошують, когось – ні. Ті, кого запросили, використовують це для агітації. А тут має бути тривога і розмова про державу, а не про їх виборчі кампанії”,— сказала нардеп.

Нагадаємо, вчора, 14 травня, у Верховній Раді відбувся Перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності. Під час круглого столу виступили в.о. Президента Україні Олександр Турчинов, премʼєр-міністр України Арсеній Яценюк, колишні Президенти України Леонід Кравчук та Леонід Кучма, представник ОБСЄ Вольфганг Ішингер.

Перший президент України Л.Кравчук, запропонував провести наступне засідання круглого столу в Донецьку, та підготувати проект документу про врегулювання ситуації на сході України, який буде ухвалено та підписано усіма учасниками політичного процесу в Україні.

Про ініціативу проведення таких круглих столів у своїй спільній заяві 8 травня оголосили в. о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов та Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

О. Турчинов і А. Яценюк наголосили, що метою цього діалогу є формування національного консенсусу з ключових для українського суспільства проблем. Напрацьовані пропозиції за участю всіх політичних сил будуть імплементовані Верховною Радою України, у тому числі через механізми внесення змін до Конституції та законодавства України, зазначили Голова Верховної Ради та Прем’єр-міністр України.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!