В Україну їде міністр безпеки та юстиції Нідерландів

Міністр безпеки та юстиції Королівства Нідерланди Іво Опстельтен візьме участь у заключній цього року церемонії прощання з жертвами катастрофи малайзійського Боїнга.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОДА Віктор Коваленко.

«У пʼятницю, 28 листопада, на льотному полі Міжнародного аеропорту„ Харків“ пройде остання цього року церемонія прощання з жертвами катастрофи малайзійського авіалайнера. Шість трун з тілами загиблих пасажирів збитого Боїнга будуть відправлені в Нідерланди. На церемонію прибуде міністр безпеки та юстиції Королівства Нідерланди Іво Опстельтен „,— зазначив Коваленко.

За його словами, цей факт озвучений на проведеному в ХОДА нараді за участю представників міжнародної місії з розслідування причин катастрофи.

“Голландці в ході наради назвали майбутню церемонію прощання з жертвами авіакатастрофи як надану їм честь. За їх словами, коли це починалося чотири місяці тому, ніхто не міг уявити, що це триватиме так довго»,— додав Коваленко.

Нагадаємо, всі знайдені уламки Боїнга, збитого над Україною 17 липня, відправлять автотранспортному з Харкова до Нідерландів до кінця першого тижня грудня. Авіалайнер відтворять з уламків для визначення причини аварії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!