У Київ на святкування Дня Європи приїде Фюле та європейські міністри

У Києві в суботу, 17 травня, пройде щорічне традиційне святкування Дня Європи.

За інформацією Київської міської державної адміністрації, святкові заходи пройдуть на Михайлівській та Софійській площах столиці. Зокрема, святкування розпочнеться на Михайлівській площі, де на головній сцені відбудеться урочиста церемонія відкриття Дня Європи.

Після офіційної частини почнеться ряд розважальних та інтерактивних заходів, фестивалі танцю, морозива, тематичні фотовиставки, дискусійні клуби.

На Софійській площі також пройдуть святкові заходи — фестиваль вуличної музики, виступи дитячих та фольклорних колективів столиці, конкурси, ігротеки, скаутські майстер-класи та ін.

За інформацією КМДА, обʼєднає ці дві площі виставка-фестиваль «Київ Європейський», в рамках якої на тротуарної зоні Володимирського проїзду свою продукцію представлять київські компанії.

Традиційно участь у заході візьмуть іноземні дипломати, представники центральної виконавчої та київської міської влади.

Глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський повідомив, що планується участь у святкуванні Дня Європи єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, а також деяких європейських міністрів. «Ми плануємо, що він (Фюле – ред.) буде на подіях з нагоди Дня Європи»,— сказав посол ЄС, передає «Інтерфакс-Україна».

Також відомо, що в ці дні в Україні з візитом перебуватимуть глава МЗС Польщі Радослав Сікорський та Швеції Карл Більдт, тому не виключено, що саме вони разом з Фюле візьмуть участь у святкових заходах.

Крім того, за інформацією агентства, очікується участь премʼєр-міністра України Арсенія Яценюка та в.о. глави МЗС України Андрія Дещиці.

Нагадаємо, традиційно в травні в Києві проходить День Європи. Раніше щорічно святкування проходили на центральній вулиці столиці — Хрещатик, однак у звʼязку з тим, що в даний час вулиця зайнята наметами протестуючих, цього року День Європи пройде на Софійській та Михайлівській площах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!