Європа квапить Раду з конституційною реформою

Найнагальніше, що має прийняти новий парламент, це конституційна реформа та закони, які забезпечують верховенство права.

На цьому наголосив перший радник, керівник політичного відділу Представництва ЄС в Україні Ханнес Шрайбер під час круглого столу в Укрінформі.

«Найшвидше треба імплементувати після початку роботи нового парламенту одну з ключових, яка є базовою, конституційну реформу. Без неї інші реформи будуть пробуксовувати і не будуть ефективні. І, звичайно, великим викликом залишається верховенство права. І це традиційно великий виклик»,— підкреслив Шрайбер.

За його словами, підприємці на Заході вбачають чимало переваг для інвестицій в Україну порівняно з багатьма іншими країнами. Але їх стримують від цього дві основні причини.

«Одна причина — це військова ситуація. А інша полягає в тому, що в Україні не існує так, як воно повинно існувати, верховенство права. І це загальне відчуття, загальна думка, яку поділяють і багато українців і багато іноземців,— що це важлива тема, над якою потрібно активно працювати. І ми сподіваємося, що це стане пріоритетом у роботі, і в разі досягнення успіху це дуже швидко прискорить прихід інвестицій в Україну»,— наголосив Шрайбер.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!