Прем"єра можуть обрати вже в четвер, а Кабмін – у вівторок

Представник партії «Народний фронт» Леонід Ємець не виключає, що вже в четвер у парламенті відбудеться голосування за призначення нового премʼєр-міністра.

Про це він сказав у коментарі журналістам, повідомляє УНІАН.

Ємець зазначив, що в четвер після складення депутатами присяги і формування тимчасової президії, обрання керівництва Верховної Ради може відбутися засідання загальних зборів коаліції, на якому буде висунута кандидатура, пропозиція до президента щодо майбутнього премʼєра.

«І спрямована президенту для того, щоб він перенаправив її в парламент», — сказав Ємець.

Він висловив сподівання, що все це буде зроблено оперативно.

«Можливо, завтра ж і будемо голосувати», — зазначив Ємець.

У свою чергу представник «Самопоміч» Олег Березюк закликав усіх партнерів по коаліції затвердити в четвер всі керівні органи — керівництво парламенту, комітетів та уряду.

«Рада зобовʼязана працювати швидко — для цього є всі передумови. Ми закликаємо колег по коаліції до завтра зняти всі взаємні застереження і діяти оперативно. Ми можемо до кінця дня мати і нового спікера, і новий Кабмін. Годі довго тягнути», — заявив він через прес-службу партії.

У свою чергу джерело агентства «Інтерфакс-Україна», обізнане з ходом коаліційних переговорів, заявило, що Рада може затвердити новий склад Кабміну у вівторок, 2 грудня.

«Затвердження уряду, ймовірно, відбудеться у вівторок», — сказав він.

Раніше представник «Блоку Петра Порошенка» Володимир Гройсман заявляв, що Верховна Рада на першому засіданні 27 листопада має сформувати тимчасову президію і обрати керівництво парламенту.

Гройсман додав, що в цей день у парламенті буде створена коаліція, на розгляд якої буде внесена кандидатура нового премʼєр-міністра від «Народного фронту», як про це говорилося раніше.

Як відомо, очікується, що новим премʼєром знову стане Арсеній Яценюк.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!