Місія ОБСЄ хоче ще раз зустрітися з керівництвом Луганської ОДА для завершення ремонту в Трьохізбенці

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні має намір зустрітися з керівництвом Луганської облдержадміністрації для завершення ремонтних робіт у селі Трьохізбенка. Про це йдеться в повідомленні на сторінці СММ у Facebook. У місії нагадали, що під час переговорів з нерегулярними збройними формуваннями їм вдалося домовитися про 12-годинне перемир’я. У неділю спостерігачі супроводжували ремонтників і підсобних працівників в селі Трьохізбенка (40 кілометрів на північний захід від Луганська) для проведення ремонтних робіт із відновлення водо-, газо — й електропостачання.

СММ також спостерігала за роздачею гуманітарної допомоги від Луганської ОДА.

«Коли спостерігачі СММ прибули до Трьохізбенки о 09:00 в неділю, температура була −10 градусів. Жителі розповіли СММ, що їх обстрілюють через близькість до лінії фронту», — йдеться в повідомленні.

Представники місії спостерігали за ремонтними роботами, а також за роздачею гуманітарної допомоги. «Перемир’я зберігалося протягом усього часу, СММ перебувала на місці», — заявляють в місії.

Раніше сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль повідомляв, що в Треьохізбенці, яка вже три тижні залишається без газу і більше місяця — без електроенергії, так і не вдалося повернути комунікації через обстріли з боку бойовиків.

«Ні газ, ні світло в Трьохізбенку так і не подали. (…) ОБСЄ так і не зміг виступити посередником між Україною і терористами, гарантувавши припинення вогню, щоб врятувати мирних жителів від замерзання. Намагатимемося зробити щось самі», — підсумував голова облдержадміністрації.

Facebook Embed Post

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!