В ООН розробили трирічний план допомоги Україні: люди замерзають

ЮНІСЕФ разом з іншими агентствами ООН розробили стратегічний план реагування на ситуацію в Україні на 2014-2017 роки, який буде представлено міжнародному донорському співтовариству 9 грудня у Женеві.

Про це розповіла представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, повідомляє ZN.ua.

«Ми сподіваємося, що це викличе нову хвилю інтересу до нашого регіону і до конфліктної ситуації, що відбувається тут»,— зазначила вона.

Окрім того, за даними Барберіс, на даний час ЮНІСЕФ вдалося залучити на допомогу Україні вже близько семи мільйонів доларів.

«Це не так багато, але це те, що ми зараз конкретно маємо. Ми не залишаємо наші фандрейзингові зусилля і сподіваємося залучити більше ресурсів»,— додала вона.

Як зазначає Барберіс, організація робить все можливе, щоб тримати увагу донорів у полі зору конфлікту в Україні, щоб вони розуміли, наскільки ситуація тут складна, і що ресурси для допомоги необхідні.

«По-перше, у звʼязку з тим, що настали зимові холоди, і люди без певного місця проживання можуть замерзнути. Їм нічого їсти. У них немає заощаджень, немає грошей для того, щоб купити елементарні речі. Тобто тут — реальні питання виживання»,— резюмувала вона.

Нагадаємо, за даними ЮНІСЕФ, війна на Донбасі позбавила даху над головою майже 130 тисяч дітей. Крім того, в цілому вимушеними переселенцями вже стали близько 460 тисяч осіб.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!