Європейські ринки можуть вже сьогодні "відкритися" для України

Європейські ринки можуть вже сьогодні «відкритися» для України у зв’язку з тим. Що Україна підписала «політичну частину» Угоди про асоціацію з Євросоюзом, а ЄС вже вирішив відкрити ринки для українських товарів.

Як зазначив 2 квітня Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк, він сподівається, що європейський ринок відкриється для українських товарів з 15 травня. При цьому, за його словами, підписання «політичної частини» Угоди про євроасоціацію та відкриття ринків Європейського Союзу для України принесе дохід українській економіці в розмірі 490 мільйонів євро.

«Що ми добилися від країн членів ЄС? Вони в односторонньому порядку відкрили свій ринок для українських товарів. Остаточно рішення набуде чинності 15 травня. З 15 травня наші експортери повинні бути готові швидко поставляти товари в країни ЄС. За нашими оцінками — це додаткові доходи економіки близько 490 млн євро. Такі гроші складно знайти»,— наголосив А.Яценюк.

Нагадаємо, 21 березня Україна підписала «політичну» частину Угоди про євроасоціацію. Пізніше уповноважений українського уряду з питань євроінтеграції Валерій Пʼятницький висловив припущення, що економічна частина Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом може бути підписана цього літа.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!