Мер Херсона закликав прибрати з влади агентів Кремля

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко закликав у пʼятницю на мітингу з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, що відбувся у Херсоні на площі Свободи біля постаменту Героям Небесної Сотні, прибрати з влади агентів Кремля.

Про це передає кореспондент Укрінформу.

«Зараз ми бачимо, що у владі залишилися ті люди, які вважають, що вони, якщо на верхніх щабелях цієї влади, то мають право грабувати власний народ. Серед силовиків сьогодні залишилися працювати агенти Кремля. Зараз дивишся по телебаченню: оті люди, які голосували за те, щоб розстрілювали людей на Майдані, вони сидять у вишиванках, і розповідають, як вони люблять Україну, і що вони завжди були патріотами»,— сказав Миколаєнко.

За його словами, наразі «для всіх нас вистачить і роботи, і вистачить з ким воювати». Треба прибрати тих людей, які знищували Україну, які її грабували, які стріляли у її народ, зазначив мер.

У мітингу, попри дуже холодну і вітряну погоду, взяли участь близько 900 херсонців. Після завершення мітингу його учасники поклали квіти та запалені свічки до постаменту Героям Небесної Сотні.

Потім учасники мітингу згуртувалися у колону і рушили до памʼятника жертвам тоталітарного режиму на вулиці Тираспільській, де теж відбувся мітинг та пройшла панахида за загиблими.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!