В.Кличко: нинішня влада не настільки відмежована від людей, як попередні очільники країни

«Змінилося ставлення українців до влади, і влади до українців. Сьогодні влада не відчуває себе так впевнено, як ще рік тому»,— сказав Віталій Кличко.

КИЇВ. 21 листопада. УНН. Нинішня влада не настільки відмежована від людей та не почуває себе безпечно, як попередні можновладці. Про це в ефірі телеканалу Інтер заявив мер Києва Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що сьогодні є великий запит та очікування на зміни. «Ми були більш рішучими на Майдані, ніж сьогодні у проведенні реформ. Треба щоб вони відбувалися швидше»,— сказав мер Києва. Він зауважив, що сьогодні українці потребують прозорості та підзвітності влади. При цьому, наголосив мер, він робить конкретні кроки для прозорості та відкритості столичної влади. «Я завжди відкритий і готовий прозвітувати за кожну свою дію»,— наголосив Віталій Кличко.

За словами Кличка, сьогодні найголовніше завдання — побороти корупцію. «Україна сьогодні одна з найбільш корумпованих країн Європи. Однак одна людина самотужки не зможе побороти корупцію. Потрібно обʼєднувати зусилля. Пасивна позиція нічого не змінить. Тільки спільними діями можна отримати результат»,— сказав політик.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!