Тягнибок не бачить у коаліційній угоді ні люстрації, ні судової реформи, ні національного питання

У парафованій коаліційній угоді не враховані питання деолігархізації та люстрації влади, скасування пенсійної та медичної реформ часів Януковича, натомість йдеться про приватизацію підприємств державного сектору економіки.

Про це у пʼятницю в ефірі ШустерLive заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Навіть чисто поверхово, знаєте чого я основного там не побачив? Найважливішого питання, яке нам зараз треба вирішувати, окрім, звісно, перемоги у війні з Росією — це питання деолігархізації. Вони сьогодні є скрізь. Є в інформаційному просторі, є в економіці, є, нарешті, в українському парламенті. Жоден закон, в якому б ішлося про деолігархізацію тут (в коаліційній угоді.— ред.) не передбачений».

Крім того, він висловив невдоволення положеннями коаліційної угоди, в яких йдеться про приватизацію державних стратегічних підприємств: «Більше того, я читаю, що у нас, виявляється, розпочнеться приватизація стратегічних підприємств. Вже якісь натяки в коаліційній угоді про те, що «Укрзалізницю» маєте намір приватизовувати. Конкретно говориться, що буде приватизація шахт. Це абсолютно не правильно».

Також він наголосив на тому, що в підписаній коаліційній угоді не йдеться про удосконалення закону про люстрацію, який, на його думку, розроблявся похапцем і є не досконалим.

«Немає тут і питання про судову реформу (про виборність суддів), немає нічого про скасування пенсійної реформи Азарова-Януковича, немає скасування медичної реформи Богатирьової, практично немає національного питання в тій коаліційній угоді»,— наголосив Тягнибок.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!