ПАРЄ закликає Україну здійснити далекосяжні реформи

Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Анн Брассер з нагоди річниці протестів на Євромайдані закликала українську владу здійснити термінові і далекосяжні реформи та привітала українців з прогресом на шляху зміцнення демократичних процесів та законності в країні.

Про це йдеться у поширеній прес-службою ПАРЄ заяві.

«Я закликаю новообраний парламент і новосформований уряд оперативно розпочати реалізацію багатьох реформ, необхідних для розвитку країни»,— йдеться у заяві.

Вона також наголосила на необхідності конституційної реформи без будь-яких подальших затримок, «оскільки це буде основою, від якої залежатиме успіх інших реформ». За словами Брассер, Асамблея продовжуватиме надавати допомогу владі і Верховній Раді в їх важливій роботі.

Президент ПАРЄ також додала, що припинення вогню має стати ключовим елементом для консолідації демократії в Україні.

Брассер привітала український народ з прогресом на шляху зміцнення демократичних процесів та верховенстві права в країні: «Завдяки зусиллям українських громадян, країна зробила значні кроки в питаннях консолідації демократії, включаючи успішне проведення демократичних виборів президента і парламенту. Я вітаю їх з цими досягненнями».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!