Росія не направлятиме свої війська на Схід України після 25 травня - С.Лавров

Росія не направлятиме свої війська в Донецьку та Луганську області після проведення президентських виборів, які призначені на 25 травня. Про це в інтерʼю одному з російських телеканалів сказав міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає прес-службу відомства.

На запитання, чи направлятиме РФ свої війська на підтримку проросійських активістів у Донецьку й Луганську, де були проведені референдуми, у випадку якщо Росія не визнає результатів виборів, С.Лавров відповів: «Люди в Донецьку і Луганську не хочуть називатися „проросійськими“ або „проамериканськими“, вони хочуть бути громадянами України».

За його словами, Росія не смає наміру направляти війська, куди б то не було.

«Якщо ви очікуєте, що до вас будуть ставитися як до рівних, а до вас ставляться, в кращому випадку як до бруду, або взагалі ігнорують, як це робила влада в Києві протягом двох-трьох місяців після перевороту, в цьому випадку я розумію людей, які хочуть привернути увагу до своїх проблем. Проти них була спрямована армія. У ситуації ці люди захотіли взяти свою долю в свої власні руки. Тому ми поважаємо результати цього референдуму, і у нас немає намірів направляти свої війська, куди б то не було»,— сказав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!