Меркель: Санкції проти Росії не є самоціллю

Санкції проти Росії не є самоціллю, а безпека регіону може бути забезпечена виключно у діалозі з Росією.

Про це заявила у четвер канцлер ФРН Ангела Меркель під час зустрічі з главою польського уряду Евою Копач у населеному пункті Кшижова на південному заході Польщі, передає власний кореспондент Укрінформу в РП.

“Безпеку Європи у довгостроковій перспективі може бути забезпечено лише разом з Росією. Тому санкції для нас не є самоціллю, мусимо вести розмова з Росією”,— наголосила Меркель.

За її словами, Польща і Німеччина виступають за свободу і безпеку, що особливо видно зараз, у світлі кризи в Україні, територіальну цілісність якої було порушено.

“Для нас важливим є застосування права, а не права сильнішого”,— сказала також Меркель.

Вона зазначила, що Берлін усвідомлює побоювання Варшави щодо власної безпеки, зважаючи на складну історію Польщі. У цьому звʼязку Меркель підкреслила, що “солідарність НАТО стосується усіх союзників і Німеччина також робитиме усе можливе для гарантування безпеки партнерів НАТО”.

Канцлер ФРН і польський премʼєр відкрили у місті Кшижова виставку, яка нагадує про богослужіння з нагоди поєднання польського й німецького народів 25 років тому за участю тогочасних канцлера ФРН Гельмута Коля і премʼєр-міністра Польщі Тадеуша Мазовецького.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!