Пономарьов запроваджує санкції проти ЄС: «Ну, загалом, готуйтеся, панове буржуї»

Лідер проросійських озброєних бойовиків Словʼянська, раніше судимий Вʼячеслав Пономарьов прокоментував запроваджені проти нього Європейським Союзом (ЄС) персональні санкції. «Введення санкцій — це відсутність волі і бажання продовжувати конструктивний діалог»,— наводить його слова 14 травня 2014 року slavgorod.com.ua.

У відповідь Пономарьов пообіцяв застосувати «свої санкції» по відношенню до Європи.

«Якщо вони думають, що місто Словʼянськ — це маленька крапочка на карті, то вони глибоко помиляються, ми це завтра доведемо. Хотілося б побачити реакцію Європи на наші завтрашні дії»,— з посмішкою заявив Пономарьов.

Про які саме дії йдеться, Пономарьов не уточнює, пославшись на те, що готується «сюрприз»: «Ну, загалом, готуйтеся, панове буржуї».

В понеділок, 12 травня 2014 року, ЄС офіційно оприлюднив у понеділок перелік нових фізичних і юридичних осіб, щодо яких запроваджуються санкції через їхню причетність до дестабілізації в Україні. З-поміж тих, хто поповнив список осіб, на яких поширюються санкції ЄС у вигляді заборони на вʼїзд і заморожування активів,— народний депутат України Олег Царьов, самопроголошені лідери східного регіону України, зокрема Словʼянська Вʼячеслав Пономарьов, так званий генпрокурор Криму Наталія Полонська та інші.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!