Ідея Великої Європи від Лісабона до Владивостока починає знаходити реалістичні риси – В.Медведчук

За повідомленням, вчора в Москві на спільній з головою МЗС РФ Сергієм Лавровим прес-конференції міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер запропонував налагодити прямий діалог між Євросоюзом і Євразійським економічним союзом (ЄАЕС). У свою чергу С.Лавров, за словами В.Медведчука, заявив, що Росія дуже цінує ініціативну роль Німеччини в просуванні діалогу між ЄАЕС і Євросоюзом.

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Ідея співробітництва між Європейською та Євразійською економічними спілками з метою створення зони вільної торгівлі починає знаходити реалістичні риси і перед двома обʼєднаннями відкриваються небачені раніше перспективи. Таку думку висловив лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук.

«Ідея Великої Європи — від Лісабона до Владивостока — починає знаходити реалістичні риси, і перед двома обʼєднаннями відкриваються небачені раніше перспективи. Україна поспішила визначити прозахідний курс як безальтернативний. Будемо сподіватися, що Київ зрозуміє і вчасно виправить свою помилку»,— зазначив з цього приводу лідер громадського руху на своїй сторінці у Фейсбуці.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!