Санкції ЄС проти Росії дають свої результати

Санкції ЄС проти Росії дають свої результатиНа засіданні міністрів закордонних справ ЄС було досягнуто згоду про розширення списку санкцій проти проросійських представників в Україні. Про це повідомив глава МЗС Болгарії Даніел Мітов.

За словами Мітов, який взяв участь в засіданні міністрів ЄС в Брюсселі, Євросоюз повинен створити нову політику в своїх відносинах з Росією, і Болгарія повинна стати частиною цього процесу. На засіданні досягнуто повну одностайність про розширення персональних санкцій через те, що пройшли в Донецьку і Луганську так звані «вибори». Він додав, що в список буде включено проросійські представники, пов'язані з організацією незаконних виборів, і ті, що визнали їх результати.

Також голова МЗС Болгарії додає, що політика санкцій ЄС проти Росії дає свої результати. І стан рубля, і стан російської економіки, і неможливість російських банків отримувати кредити і кошти на Заході лише підтверджують це. Однак Європейський союз повинен думати про створення цілісної стратегії та нової політики щодо Росії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!