Франція не дозволить Росії диктувати поведінку — прем’єр

Франція готова сказати «ні» Росії на зміст вертольотоносців типу «Містраль», вважає прем’єр-міністр країни Мануель Вальс, прокоментувавши ультиматум з боку російської сторони, поширений в ЗМІ.

З такою заявою глава французького уряду виступив напередодні в Осері (центр Франції), повідомляє власний кореспондент із посиланням на місцеве видання 20minutes.

«Франція поважає зобовʼязання, але Франція є країною, яка рахується з іншими націями і вимагає (встановлення) миру в Україні. І приймає рішення у суверенному порядку, ніхто не може диктувати свою поведінку на вулиці»,— заявив премʼєр.

За його словами, президент Франції Франсуа Олланд обговорюватиме з лідерами держав і урядів під час саміту G20, те, що ми повинні знайти шлях до миру між Україною і Росією.

«На жаль, ми далекі від цього. Напруженість останніми днями, тижнями зросла… Йде війна, є загиблі. Люди щодня вмирають в Україні, в Донецьку»,— наголосив Вальс, додавши, що «потрібно усе зробити заради встановлення миру».

Нагадаємо, що попри гучні заяви, французька сторона перереєструвала «Владивосток» у Міжнародному союзі електрозвʼязку у сфері телекомунікації (ITU) на росіян.

Як повідомляв Укрінформ, перший вертольотоносець типу містраль «Владивосток» у міжнародній системі ідентифікації суден отримав російський ідентифікаційний номер. Про це свідчать дані систем ідентифікації суден MMSI за міжнародною системою позиціонування кораблів у просторіMarineTraffic. Згідно з даними системи, вертольотоносцю присвоєно унікальний ідентифікаційний номер MMSI 273549920 під прапором РФ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!