О.Ляшко - О.Турчинову: розберіться, чому «народний губернатор» Луганщини вільно залишив країну

Кандидат в президенти України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до в.о. глави держави Олександра Турчинова з проханням перевірити факт виїзду з України до Росії так званого “народного губернатора” Луганської області Валерія Болотова. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.

“Прошу в.о. президента Олександра Турчинова негайно зібрати нараду і з’ясувати, чому державні зрадники, убивці можуть вільно виїжджати з країни, та поставити питання про звільнення керівників правоохоронних органів, що це допустили”, — заявив Ляшко.

За його словами, 13 травня Болотов виїхав до Російської федерації через прикордонний пункт “Должанський” у Луганській області. При цьому, зазначив Ляшко, у Державній прикордонній службі від імені помічника голови Сергія Астахова відповіли: “Болотов не втікав, а офіційно виїхав через пропускний пункт як громадянин України. Жодних доручень щодо Болотова зі сторони правоохоронних органів не було. Не було ніякої заборони на його виїзд за кордон”.

“В мене питання до ГПУ, Державної прикордонної служби, СБУ і до всіх, хто розказує всій країні, що проводить антитерористичну операцію. Як людина, на руках якої кров, убивства наших людей, розкол України, вільно виїхала за кордон? Що це за АТО, що це за кордони, коли він навіть не через посадку лізе, а через офіційний пункт?” — поцікавився політик.

“Це ганьба, зрада, саботаж, імітація боротьби з сепаратизмом і злочинністю. Насправді, як ми бачимо, ніякої боротьби не проводиться”, — наголосив О.Ляшко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!