Авіаперельоти Порошенка обходяться вшестеро дешевше, ніж Януковича

Президент Петро Порошенко у 2014 році витратив на авіаперельоти 6,5 млн гривень. Про це заявив керівник Держуправління справами Сергій Березенко, передає «Укрінформ».

Для порівняння екс-президент Янукович у 2012 році витратив для таких цілей 41 мільйон гривень.

«Цікавою є кількість коштів, які витрачав Янукович у 2012 році на свої перельоти і кількість коштів, яка була закладена на сьогодні для перельотів президента Порошенка. У 2012 році — 41 млн гривень використав Янукович, а у 2014 році Порошенко витратив 6,5 млн грн»,- сказав він.

Що стосується авіапарку ДАП «Україна», який знаходиться на балансі ДУСі, то сьогодні він має 13 суден, з яких використовується лише п’ять.

Також, як зазначив посадовець, аби скоротити витрати бюджету та мінімізувати польоти, виведено з експлуатації стару й неекономічну технічку.

При цьому за рахунок бортів, які не використовуються, але перебувають у хорошому технічному стані, і заради того, аби зменшити витрати бюджету на утримання авіапарку, ДУСя надала дозвіл відомству на здійснення комерційних рейсів, від чого прогнозують отримати додаткові надходження в розмірі 1 млн гривень на рік. Комерційні рейси зараз здійснюють АН-148 та МІ-8.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!