Тетяна Монтян: святкування річниці Революції — це те саме, що святкування розваленого суспільства, смерті тисяч людей та розваленої економіки

Тетяна Монтян: святкування річниці Революції — це те саме, що святкування розваленого суспільства, смерті тисяч людей та розваленої економікиГість хард-ток-шоу "Drozdov" Тетяна Монтян заявила, що святкування річниці Революції Гідності — це те саме, що святкування розваленого суспільства, розв’язаної громадянської війни, смерті тисяч людей та розваленої економіки, тому святкувати таке є неприпустимим.

Тетяна Монтян — український правознавець, адвокат, публіцист, громадський активіст, блогер.

З самого початку Майдану правознавець казала, що це буде інтервенція країни, втрата територій та купи трупів і, на її думку, люди, які хотіли знищити Януковича, знищили самі себе і потягли на дно всю державу.

Навіть, якщо вам хтось дуже не подобається, не треба скиданням його з табуретки руйнувати країну. Вам не подобається ваш ворог? Пішли його і застрелили. Навіщо одночасно руйнувати країну? Я не маю нічого проти того, щоб олігархи десь зійшлися в чистому полі і зі «ствольників» перемололи один одного. Це не наші проблеми. Країні буде тільки краще. Але навіщо одночасно зі своїми розборками руйнувати країну?

Тетяна Монтян

Тетяна Монтян наголосила, що замість того, щоб допомогти викорінити розкрадання держбюджету та олігархів, Майдан, навпаки, посилив зміцнення цих процесів.

Повне інтерв'ю Остапа Дроздова із Тетяною Монтян дивіться у програмі хард-ток-шоу "Drozdov".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!