Перед проведенням "круглого столу" всі сторони протистояння в Україні повинні скласти зброю – М.Добкін

Перед проведенням “круглого столу” всі сторони протистояння в Україні повинні скласти зброю. Про це заявив голова Харківської обласної організації Партії регіонів, кандидат у Президенти України від ПР Михайло Добкін з посиланням на прес-службу.

“До катастрофічної ситуації, в якій сьогодні знаходиться Україна, нашу країну привели політики, в яких не вистачило ні розуму, ні сили, ні мужності не допустити кровопролиття і братовбивства.

В продовж останніх трьох тижнів я постійно виступаю з пропозицією зупинити АТО і організувати „круглий стіл“ національного примирення за участю всіх. Причому, коли я кажу зупинити АТО, це автоматично передбачає з усіх сторін — і на сході, і в Києві, і в інших регіонах: здати зброю, розібрати барикади, звільнити захоплені державні будівлі та установи і, показавши, що готові до діалогу, приїхати на цей „круглий стіл“ і розмовляти”, — сказав він.

Також Михайло Добкін наголосив, що не отримував запрошення брати участь у сьогоднішньому “круглому столі”, але висловив упевненість, що він буде не єдиний, і висловив готовність представити свою точку зору на те, як можна врегулювати кризу в країні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!