Москаль вигнав депутатів-комуністів з наради у РДА

Під час наради в Міловській райдержадміністрації зауваження голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, що Партія регіонів та КПУ несуть відповідальність за те, що діється на Донбасі, викликало незадоволення у депутатів-комуністів. У відповідь Москаль вигнав їх з наради.

Про це повідомляє Луганська ОДА на своїй сторінці у Фейсбуці.

"У нас єдина область в Україні, де не працює обласна рада. Більшість її депутатів — члени ПР та КПУ. Вони втекли з області в Київ та за кордон, тому не буде обласного бюджету на 2015 рік, доведеться жити за бюджетним розписом 2014 року»,— нагадав Москаль.

Голова ОДА дав ряд доручень районній владі, зокрема, переглянути районний бюджет, забезпечити до кінця року виплату заробітних плат, грошей на харчування дітей у навчальних закладах та забезпечення медикаментами лікарських установ. А також розпорядився взяти на особистий контроль підготовку до роботи підприємств ЖКГ у зимовий період, забезпечити участь району в щосуботніх ярмарках у Сєверодонецьку тощо.

У заключному слові голова ОДА відзначив, що ідеали КПУ та ПР слід відкласти вбік і братися до роботи — працювати на людей, забезпечувати їх зарплатою, водою, електрикою, газом, хлібом. «А якщо поставлені завдання не будуть виконуватися, то керівництво районів буде змінюватися»,— підсумував губернатор.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!