У прокуратурі вважають, що причиною вибуху газопроводу на Прикарпатті міг бути теракт

«За фактом вибуху на магістральному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород на території Рожнятівського району прокуратурою Івано-Франківської області розпочато кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація цього кримінального злочину — ч.2 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України»,— йдеться в повідомленні прес-служби облпрокуратури в середу, 14 травня.

Прокуратура Івано-Франківської області вважає, що причиною вибуху на магістральному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород на території Рожнятівського району міг бути теракт.

Наразі проводяться необхідні слідчі дії, встановлюється коло причетних до злочину осіб.

У прокуратурі підкреслюють, що внаслідок вибуху потерпілих немає.

Як повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської обладміністрації, внаслідок вибуху газопровід Богородчани-Долина не розгерметизовано, витік газу не зафіксований.

Обслуговування ділянки здійснює Богородчанське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз».

Нагадаємо, у понеділок, 12 травня, о 19.45 під час проведення робіт з ліквідації витоку газу з газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород (ділянка 4266 км, Рожнятівський р-н Івано-Франківської області) на відстані 30 м стався вибух біля наземного магістрального газопроводу високого тиску Богородчани-Долина (діаметр 1400 мм, тиск 50-54 Атм).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!