У Кисельова брехатимуть про Україну ще й англійською

Міжнародне інформаційне агентство (МІА) «Росія сьогодні», яким керує Дмитро Кисельов, у понеділок запустило сайт Sputnik.

Про це повідомляє Lb.ua.

Портал представлений як «найбільший міжнародний інформаційний бренд з сучасними мультимедійними центрами у десятках країн світу». Як повідомлялося раніше, йдеться про сайт, який має намір знайомити з альтернативною точкою зору щодо ситуації в Україні, що кардинально відрізняється від тієї, яка домінує в українських і західних ЗМІ".

Сайт нового ЗМІ почав роботу за адресою sputniknews.com. Сайт доступний у трьох версіях: міжнародній, британській і американській. Разом з сайтом Sputnik має у розпорядженні значні радіомовні потужності. З січня 2015 року Sputnik віщатиме 30 мовами у 130 містах по всьому світу.

Про створення на базі МІА «Росія сьогодні» нового медіа для мовлення за кордоном стало відомо 5 листопада. Зокрема, повідомлялося, що ЗМІ під назвою «Супутник» обʼєднає десятки сайтів, а також використовуватиме потужності радіокомпанії «Голос России», розформованої у грудні 2013 року разом з РІА Новости.

У проекті бюджету на 2015-2017 роки на МІА «Росія сьогодні» у 2015 році буде виділена 6,48 млрд рублів (більш як $150 млн). Ще 15,38 млрд рублів (більш як $360 млн) виділять на телеканал Russia Today.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!