Коломойський назвав заяву Охендовського «невиправдано бурхливою реакцією»

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації заявив, що здивований «бурхливою реакцією» голови ЦВК Михайла Охендовського. Йдеться про заяву Охендовського щодо тиску на нього з боку очільника Дніпропетровської ОДА, зробленої раніше у неділю. «З приводу натяків пана Охендовського про те, що я комусь нібито висловлював невдоволення результатами виборів у низці проблемних округів, хотів би для початку його запитати: чи був він на минулих вихідних в одній з елітних офісних будівель на вулиці Володимирській у Києві пізно увечері, і як часто там бував раніше, як він там взагалі опинився, з ким він там зустрічався і з якою метою.

Після отримання відповідей на ці запитання, готовий до подальших коментарів», — цитує Коломойського інформаційне агентство УНІАН.

«А поки обмежуся відомою народною приказкою: на злодієві шапка горить. Варто було зʼявитися в пресі повідомленню про те, що з приводу діяльності пана Охендовського ведеться розслідування, як це відразу викликало його невиправдано бурхливу реакцію», — зазначив очільник Дніпропетровської області.

У неділю телеканал «1+1», який повʼязують із Коломойським, анонсував журналістське розслідування про те, нібито голова ЦВК вимагав хабар за результати в одному з округів. У сюжеті у підсумковому випуску «ТСН» зрештою показали відео з камер спостереження одного з офісів у центрі Києва, на якому нібито зафіксовано Михайла Охендовського. Ніяких подробиць того, з ким зустрічався голова ЦВК і з якою метою, у сюжеті не наведено.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!