ЦВК таки зірве дедлайн з оголошення мажоритарників

Центральна виборча комісія не зможе до 10 листопада встановити результати голосування на позачергових виборах народних депутатів в усіх одномандатних виборчих округах.

Про це на брифінгу заявив голова ЦВК Михайло Охендовський, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми зараз можемо точно стверджувати, що завтра ми зможемо встановити результати не в усіх одномандатних виборчих округах»,— сказав він.

Охендовський підкреслив, що така ситуація повʼязана з тим, що по деяких округах суди винесли рішення про проведення повторного підрахунку голосів виборців.

Так, за його словами, відповідно до судової ухвали, в ОВО № 63 (м. Бердичів Житомирської області) повторний підрахунок призначено на 225 виборчих дільницях, а в ОВО № 38 (м. Новомосковськ Дніпропетровської області) — на 123 дільницях.

Охендовський підкреслив, що цей процес може зайняти близько місяця, оскільки «окружна виборча комісія може опрацювати в день лише 6-7 дільниць».

Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах українці обрали 423 народних депутата — 225 за списками партій і 198 мажоритарників. Наразі ЦВК вже оголосила 160 обраних народних депутатів, які перемогли в одномандатних виборчих округах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!