Порошенко доручив МВС взяти на контроль вибори у 59 окрузі

Президент Петро Порошенко звернувся до голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби вони у відповідності з їхніми повноваженнями взяли під особливий контроль ситуацію з виборами на 59-му окрузі (Донецька обл.).

Про це повідомили у прес-службі президента.

Так, ЦВК має забезпечити чесний офіційний підрахунок голосів, а МВС — притягти до відповідальності всіх, хто порушував закон і правопорядок, незалежно від того, з боку якого кандидата це відбувалося.

«Президент і як гарант Конституції, і як громадянин вкрай невдоволений тим, як пройшли вибори на 59-му окрузі. На його думку, дії різних учасників виборчого процесу на цій території призвели до того, що округ не вписується в загальну всеукраїнську картину демократичних, прозорих і чесних виборів у відповідності з європейськими стандартами»,— йдеться у повідомленні.

Окрім того президент доручив голові МВС взяти під особистий контроль розслідування кримінальних справ щодо порушень під час виборчого процесу на цьому окрузі і доповісти йому особисто.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!