До "коаліціади" долучилися ще дві партії

До перемовин про створення коаліції у Верховній Раді VIII скликання, що продовжилися 8 листопада, долучилися ще дві партії — «Батьківщина» та Радикальна партія Олега Ляшка.

Про це повідомили в ефірі 5 каналу.

Згідно з повідомленням, за умови, що ЦВК встигне оголосити офіційні результати виборів до понеділка, 10 листопада, «Батьківщина» пропонує підписати коаліційну угоду вже 11 листопада, а 21 листопада — зібратися на перше засідання ВР.

Учасники перемовин запевняють, що не мають спірних питань щодо пунктів коаліційної угоди.

Як повідомив у своєму Фейсбук Олег Ляшко, "на засіданні робочої групи в цілому погодили розділ Коаліційної угоди «Реформування національної безпеки і оборони».

На засіданні також присутні представники добровольчих батальйонів.

Як пізніше повідомив кандидат в нардепи від «Батьківщини» Григорій Немиря, наступне засідання робочої групи з узгодження коаліційної угоди заплановане на 10 листопада.

«Наступне засідання робочої групи в цьому складі планується провести 10 листопада в 15:30»,— повідомив він по закінченні консультацій 8 листопада.

«Ми запропонували алгоритм максимального прискорення і завершення роботи над проектом коаліційної угоди з тим, що вже на наступному тижні це можна зробити»,— повідомив Немиря.

За його словами, «Батьківщина» пропонує три принципу для прискорення роботи над угодою: «Перше — найкраще це ворог хорошого, другий принцип — чим менше, тим краще, третій — чим швидше, тим краще».

Також, за його словами, у ході сьогоднішніх переговорів було узгоджено розділ угоди, що стосується національної безпеки.

«Ми знайшли формулювання по євроінтеграції України, і першого кроку до отримання статусу члена НАТО»,— розповів він.

Також було обговорено питання соціально-гуманітарного блоку угоди.

Як відомо, 30 жовтня керівник виборчого штабу «Блоку Петра Порошенка» Віталій Ковальчук повідомив, що Верховна Рада VIII скликання проведе своє перше засідання орієнтовно 1 грудня.

За підсумком обробки 100% протоколів, в Раду за партійними списками проходять партії «Народний фронт» (22,14%), «Блок Петра Порошенко» (21,81%), «Самопоміч» (10,97%), «Опозиційний блок» (9,43%), Радикальна партія (7,44%) і «Батьківщина» (5,68%).

Українська правда, 5 канал, Інтерфакс-Україна

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!