Штати стурбовані пересуванням військ РФ на кордоні з Україною

У Сполучених Штатах занепокоєні передислокацією російських військ та озброєння на кордоні з Україною.

Про це зазначила під час брифінгу в пʼятницю в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джен Псакі, передає Укрінформ.

«Ми маємо інформацію про пересування російських сил, автомобілів, броньованої техніки у кількох кілометрах від кордону з Україною»,— зазначила представник Держдепу.

Водночас вона зауважила, що Сполучені Штати поки не мають підтвердження щодо останньої інформації українських ЗМІ про введення військової техніки, в тому числі танків, на українську територію.

Псакі уточнила, що Держдепартамент не спростовує цієї інформації, натомість «наразі поки що не має підтверджень з незалежних джерел».

Відповідаючи на запитання щодо готовності Штатів ввести додаткові санкції проти Росії, якщо буде доведений ввід російських військ і важкої техніки в Україну, речник Держдепу зазначила, що не стане робити попередніх прогнозів. «Ми маємо цілий спектр інструментів, і ми обговорюємо це з нашими партнерами»,— зауважила Псакі.

Вона також підтвердила, що питання конфлікту в Україні обговорюватиметься під час зустрічі Державного секретаря США Джона Керрі з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим в суботу в Пекіні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!