Раді пропонують створити ТСК з розслідування замаху на вбивство Г.Кернеса

До ВР внесено проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування замаху на вбивство Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Документ за № 4860 зареєстровано 13 травня нардепом Дмитром Святашем. Головним комітетом щодо розгляду документу визначено Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України. Також його мають розглянути Комітети з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, з питань бюджету та з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Відповідно до тексту проекту постанови, основним завданням Тимчасової слідчої комісії визначається одержання повної та достовірної інформації щодо обставин замаху на вбивство Г.Кернеса.

Склад Тимчасової слідчої комісії пропонується затвердити у кількості 11 народних депутатів, виходячи із забезпечення такого представництва: один представник від сорока народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції (групи), а також один представник від народних депутатів України, які не входять до жодної фракції чи групи.

Обрати головою ТСК пропонується народного депутата України Дмитра Святаша, а заступником голови ТСК – народного депутата України Віктора Швеця.

Крім того, до складу комісії пропонується обрати нардепів І.Бережну, А.Денисенка, В.Данілова, В.Крутія, О.Буховця та В.Немілостівого.

При цьому термін діяльності Тимчасової слідчої комісії пропонується визначити двома місяцями з дня прийняття постанови, а звіт комісії про виконану роботу пропонується заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше 10 червня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!