Савченко назвала імена ще двох її викрадачів

Адвокати зустрілися з українською льотчицею Надією Савченко, яка міститься в одиночній камері в СІЗО і повідомляють, що вона назвала імена ще двох осіб, які брали участь в її викраденні.

Про це в Twitter повідомляють адвокати.

«Зустрілися з Надією Савченко. Її утримують у одиночці. Настрій у неї військовий і рішучий, планує в пʼятницю бути на суді»,— пише Микола Полозов.

«Надія назвала імена ще двох осіб, які брали участь в її викраденні. Це такі собі бізнесмен Карякін та Володимир Громов»,— повідомляє він.

“@AlyaFlo: @Moscow_advokat это глава народного совета ЛНР-карякин” какая прелесть

— Николай Полозов (@Moscow_advokat) November 5, 2014

Полозов вказав, що нові дані про викрадачів Савченко захист направить до правоохоронних органів України для провадження у вже порушеній кримінальній справі.

Марк Фейгін зазначає, що адвокати підписали останні документи у Савченко для отримання статусу депутата українського парламенту.

Ко всему мы подписали последние документы у Надежды для получения статуса депутата украинского парламента. Все препятствия сняты.

— Mark Feygin (@mark_feygin) November 5, 2014

Адвокат також нагадує, що в інституті Сербського не була проведена психологічна екпертиза:

«Минулого четверга четвер, в інституті Сербського пройшла комісія перед її випискою. Це був єдиний експертний захід із нею».

Надежда Савченко демонстрирует потрясающее мужество и несгибаемую волю в тяжелейших условиях российской тюрьмы. За ней правда.

— Николай Полозов (@Moscow_advokat) November 5, 2014

У свою чергу речник українського МЗС Євген Перебийніс повідомив, що Вірі Савченко, сестрі Надії, безпідставно відмовлено у в"їзді до Росії:

Вірі Савченко,сестрі Надії, відмовлено у в"їзді до #РФ Безпідставне рішення,чергове порушення прав Надії Допомагаємо Вірі повернутися додому

— Yevhen Perebyinis (@YPerebyinis) November 5, 2014

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!