Уряд до 10 листопада схвалить механізм створення суспільного телебачення

Кабінет міністрів планує до 10 листопада схвалити новий механізм створення суспільного телебачення в Україні.

Про це на брифінгу в середу заявив міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак, передає кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні розглядалася постанова про створення юридичної особи, яка повинна бути важливим моментом в організації закону про створення суспільного телебачення. На жаль, це рішення сьогодні не було прийнято як документ, але були прийняті важливі рішення. Оскільки нинішній некрасивий закон ставить суспільне телебачення в межі, неприйнятні чи не дуже прийнятні журналістам або громадським активістам»,— сказав він.

За словами Семерака, в Уряді цю проблему почули. «І сьогодні схвалили рішення про наступний крок зі створення суспільного телебачення. Вирішили до пʼятниці ще раз сісти за круглий стіл разом із журналістами, які представляють робочу групу, і разом із громадськими активістами знайти кращу модель для юридичного оформлення. Я сподіваюся, що в пʼятницю або в понеділок ми в кінцевій редакції схвалимо документ, який сьогодні був підготовлений»,— сказав він.

Після цього, як зазначив Семерак, Кабмін звернеться до Верховної Ради для внесення змін до законодавства щодо громадського телебачення.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!