Кіхтенко прогнозує протести на територіях, контрольованих бойовиками

Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Кіхтенко прогнозує збільшення протестних настроїв серед людей, які живуть на територіях, контрольованих бойовиками.

Про це він сказав на спільному з головою Луганської ОДА Геннадієм Москалем брифінгу в Адміністрації президента у вівторок ввечері.

«Протестні настрої збільшуються, і, я думаю, ми доживемо до того часу, коли мешканці окупованого Донбасу зметуть цю невелику купку маргіналів, які забирають бізнес, розстрілюють мирних людей та безчинствують на цих територіях»,— заявив Кіхтенко.

На його переконання, «час грає на руку українській владі».

«Ми робимо все для того, щоб регіон сьогодні спокійно жив і відчував різницю між тією територією та нашою. А ця різниця буде дуже суттєвою, тому що державний апарат сьогодні вирішує дуже багато проблем, які там ніхто вирішувати не буде»,— сказав він.

Кіхтенко назвав гуманітарну допомогу, яку отримують від росіян мешканці територій, контрольованих бойовиками, «подачками та піар-акціями, які не забезпечують потреби мешканців окупованих територій».

Водночас Геннадій Москаль повідомив про перебої з електропостачанням у ввіреній йому області.

За словами голови Луганської ОГА, терористи пошкодили різні лінії електропередач та газопроводи, і не дають можливості їх відремонтувати, вбиваючи технічних працівників.

«Таким чином ми сьогодні відключені від центральної електромережі»,— зазначив Москаль.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!