Під Маріуполем бойовики б"ють по позиціях сил АТО, тривають бої

Бойовики ДНР обстріляли позиції сил АТО під Маріуполем.

Про це «Українській правді» повідомив речник Сектору «М» Павло Горбунов.

«Зранку у вівторок тричі обстріляли позиції сил АТО бойовики ДНР. О 7:30 район Павлополя, о 9-й годині район Тавричного і о 10:00 знову район Павлополя, однак обстріл більш потужний»,— сказав Горбунов.

«При цьому о 7-30 стріляли з танків з Павлополя, танки бойовиків стояли між жилими кварталами міста. вони знали, що ми відповідати не мали права і не будемо»,— сказав він.

«Про наступ не йдеться. так, є незначне переміщення техніки і живої сили, але підійти непоміченими до наших позицій і розгорнути бойові порядки вони не зможуть. Маріуполь під захистом»,— сказав Горбунов.

Після цих обстрілів, після девʼятої години наші артилеристи відпрацьовують навчальні і бойові задачі. Навчальні — це на полігонах неподалік Маріуполя, а бойові у місцях зосередження бойовиків",— сказав він.

Водночас Горбунов відмовився поки сповіщати, де саме триває робота по бойових задачах, «бо це ж життя наших бійців».

Водночас речник РНБО Андрій Лисенко на брифінгу повідомив, що, «прямо зараз відбуваються обстріли таких населених пунктів як Талаківка, Сартана та Павлопіль».

«Зокрема Талаківку обстріляли 5 разів із систем „Град“ та стрілецької зброї»,— сказав Лисенко.

Водночас, за словами керівника прес-центру АТО Владислава Селезньова, є інформація, що бойовики заводять велику кількість важкої техніки: Гради, пушки.

В понеділок, вони демонстративно рухались в напрямку лінії розмежування сторін, а потім розвернулися.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!