Результати виборів Президента України визначать подальший розвиток країни - П.Різаненко

Результати виборів Президента України визначать подальший розвиток країни. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Павло Різаненко під час зустрічі з громадою у Броварах (Київська область), передає прес-службу партії.

За його словами, найважливішим завданням нового Президента повинне стати подолання корупції у різних сферах життя.

«Чим швидше зʼявиться легітимний Президент, тим швидше люди зможуть жити по-новому. Саме завдяки людям, які прийдуть на президентські вибори 25 травня, буде визначений подальший розвиток країни»,- наголосив він.

П.Різаненко також зауважив, що лідер «УДАРу» Віталій Кличко та Петро Порошенко уклали декларацію про обʼєднання, щоб обʼєднати всю Україну.

«Це перший випадок у історії України, коли один із найсильніших кандидатів підтримав іншого, відкинувши власні амбіції заради обʼєднання всієї України»,— зазначив нардеп.

Він також наголосив на тому, що як і раніше, «УДАР» підтримує європейський вектор розвитку держави та з обранням нового Президента наполягатиме на здійсненні реформ, які відкладались протягом останніх двадцяти років.

«Це стосується збільшення повноважень місцевих рад — щоб не київські чиновники визначали на що витрачати гроші, а сільські, селищні та міські ради»,— зауважив депутат.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!