Полторак розповів про кадрові рішення через незабезпеченість бійців АТО

Глава Міноборони Степан Полторак заявив про «низку кадрових рішень стосовно керівників окремих структурних підрозділів Міноборони та Генштабу, відповідальних за забезпечення Збройних Сил України».

Про це Полторак заявив у ході службової наради у Міністерстві оборони України.

Результати наради засвідчили, що деякі з керівників не змогли у стислий термін забезпечити їх чітке виконання, зазначив міністр.

«Мною прийнято низку кадрових рішень стосовно керівників окремих структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу, відповідальних за забезпечення Збройних Сил України, і призначення замість них більш професійних виконавців»,— заявив Полторак.

«Сьогодні на перший план виходить все, що необхідно для забезпечення ведення бойових дій, озброєння, оснащення та підготовки Збройних Сил. Зважаючи на це, прийнято рішення щодо введення до відповідних департаментів та управлінь оборонного відомства, а також тилу ЗСУ представників волонтерських організацій»,— зазначив глава відомства.

Так, у Департамент державних закупівель та зміст матеріальних ресурсів Міноборони представники волонтерських організацій вводяться з метою оперативного моніторингу переліку цінових пропозицій та інформації щодо зміст та своєчасної закупівлі майна, паливно-мастильних матеріалів, продовольства.

За таким же принципом представникам волонтерських організацій будуть запропоновані посади в службах Тилу Збройних Сил України за напрямами продовольчого, речового забезпечення, зміст паливно-мастильних матеріалів тощо з метою контролю зміст до військових частин і до кожного конкретного солдата всього того, що закуплено.

У Департамент кадрової політики Міноборони волонтери будуть запрошені для формування кадрового резерву з військовослужбовців-учасників АТО, а також у сектор нагородження.

«Запропонований підхід є новим, але я переконаний, що він стане дієвим та ефективним і значно покращить стан матеріально-технічного забезпечення військ»,— заявив Полторак.

Українська правда

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!