Москаль: Терористи з танків обстріляли Щастя

Зранку 1 листопада терористи почали інтенсивний обстріл с.Кримське Новоайдарського району: стріляють із мінометів, «Градів» та гармат. Протягом 31 жовтня терористи майже безперервно обстрілювали ряд населених пунктів на Луганщині.

Про це йдеться у повідомленні глави Луганської ОДА Геннадія Москаля.

«Із с.Весела Гора (контролюється ЛНР) шість разів обстріляли багатостраждальне м.Щастя. Стріляли з мінометів, артилерії й танків — прямою наводкою. Інформація про руйнування та потерпілих уточнюється»,— зазначив Москаль.

Крім того тричі було обстріляне селище Трьохізбенка Новоайдарського району і стільки ж разів — м.Золоте Попаснянського району.

«Зараз найбільш напружена ситуація — в районі с.Кримське Новоайдарського району та автодороги Бахмутка. Вони піддаються майже безперервним обстрілам»,— зазначив голова Луганської ОДА.

За його даними, внаслідок обстрілу Кримського пошкоджені приватні будинки, деякі після прямих влучень загорілися.

«Чи є жертви, поки встановити неможливо. Обстріл Кримського, яке Збройні сили України звільнили 18 жовтня, тривав і вчора протягом цілого дня»,— йдеться у повідомленні.

«Як тільки ситуація покращиться, в Кримське виїдуть працівники ОДА, МНС, швидкої допомоги та інших служб, щоб надати людям допомогу. На жаль, збитки відшкодовувати потерпілим немає за що, оскільки уряд на це не виділив жодної копійки»,— додав Москаль.

Українська правда

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!