Аваков: Міліція затримала підозрюваних у підпалі "Жовтня"

Міліція затримала двох осіб, що здійснили підпал кінотеатру «Жовтень».

Про це у своєму Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, затримання відбулося 31 жовтня.

«В результаті проведеної операції міліція затримала двох осіб, що здійснили підпал кінотеатру „Жовтень“. Студент київського вузу і його ніде не працюючий друг. У скоєнні злочину зізналися. Докази, до їх викривають, містяться і на відеофіксації з камер спостереження»,— заявив Аваков.

За його словами, під час обшуку в гуртожитку, де проживали затримані, виявлено три гранати РГД.

«Вирішується питання про арешт обох затриманих. Слідство триває — будемо встановлювати замовників»,— додав глава МВС.

Як відомо, ввечері 29 жовтня під час сеансу в кінотеатрі «Жовтень» виникла пожежа — за попередніми даними, був підпал. Глядачів евакуювали. Ліквідація пожежі тривала понад 5 годин. Будівля кінотеатру серйозно пошкоджена.

Директор «Жовтня» часто заявляла, що прокуратура, Київрада і Департамент комунальної власності через суд намагаються виселити кінотеатр. Також Горделадзе заявила, що Кличко заборонив залучати інвестиції для відновлення «Жовтня».

Разом з тим депутати Київради одноголосно ухвалили резолюцію про відновлення кінотеатру «Жовтень» і виділення на це коштів. Під КМДА пройшла акція шанувальників «Жовтня». Також депутати Київради вирішили заснувати благодійний фонд «Відновимо разом» для забезпечення фінансування робіт з відбудови після пожежі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!