Бойовики готуються до "виборів": перевдягаються у Нацгвардію, звозять ЗМІ з РФ

Псевдовибори, які терористи планують провести на території ЛНР та ДНР 2 листопада — нелегітимні, а участь у них — небезпечна для життя.

Про це йдеться у заяві Служби безпеки України.

Служба безпеки України застерігає мешканців Луганської та Донецької областей щодо участі у псевдовиборах 2 листопада.

«За оперативною інформацією СБУ, бойовики і окупанти Донбасу готують провокації на дільницях та в місцях скупчення людей для того, щоб потім покласти відповідальність за це на українську владу»,— заявляють в СБУ.

«Наголошуємо, що ані Служба безпеки України, ані інші українські силові структури 2 листопада, як і завжди, не застосовуватимуть жодних силових дій щодо своїх громадян — мирних мешканців Донеччини та Луганщини»,— підкреслили у відомстві.

Разом з тим, спостерігається зростання активності бойовиків та російських підрозділів.

«На техніку наносяться написи та маркування Нацгвардії та Збройних Сил України. Бойовики перевдягаються у форму українських військових. Бандформування замовили пошиття та вже отримали більше 5 тисяч одиниць одностроїв бійців Нацгвардії. На Донбас прибувають російські журналісти»,— заявляють в СБУ.

«Хочемо попередити — самі вибори нелегітимні, а участь у них небезпечна для життя. Ці псевдовибори не матимуть нічого спільного з вільним волевиявленням громадян. Сфальшовані результати вже пораховано, а ви для організаторів є лише статистами і масовкою»,— додають у відомстві.

Джерело відео — Служба безпеки України

Українська правда

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!