Садовий залишиться міським головою Львова

Лідер партії «Самопоміч» та міський голова Львова Андрій Садовий відмовляється від високих посад в столиці і залишиться працювати на чолі Львова.

Про це він повідомив у своєму відеозверненні до українців, в якому також подякував виборцям за підтримку його політичної сили на позачергових виборах 26 жовтня.

«На цьому тижні у мене відбулося кілька переговорів з президентом Петром Порошенко та премʼєр-міністром Арсенієм Яценюком. Говорили про формат коаліції. Наші амбіції дуже прості — повинно бути єднання всіх політичних сил — і „Блоку Петра Порошенка“, і „Народного фронту“. „Самопоміч“ зробить для цього все можливе і неможливе. Нам важливо, щоб було сформовано професійний уряд, щоб ми відмовилися від квотного принципу, а приймали в уряд виключно професіоналів. Я отримав різні пропозиції, але я працюю мером Львова, і для мене це дуже важливо. Моя каденція закінчується наступного року»,— заявив Садовий.

Читайте також: «Самопоміч» озвучила свої засади формування коаліції

Нагадаємо: на позачергових виборах 26 жовтня партія Андрія Садового «Самопоміч» отримала довіру виборців та сформує у новому складі українського парламенту свою фракцію.

Відео: Львівська міська рада

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!